Biz Kimiz? - Keşşaf - Keşfetmek Doğamızda Var!
JM Mountains - шаблон joomla Видео

Keşşaf Tanıtım Filmi

Son Duyurular

Keşşaf Karagöl Yaylası Kampı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonbaharın en güzel zamanını yaşadığımız şu günlerde vahşi doğanın göbeğinde, Sarıçamların altında, Çiğdem çiçeklerinin yanı başında ve harikulade manzarasıyla meşhur Karagöl'ün tam karşısında bir kamptayız.

Doğa yürüyüşü, Tabiat Gözlemi, Doğa Sanatı, Kamp Ateşi... 

Devamını oku...

2. Geleneksel İftar Programı 7 Haziran 2018

Keşşaf ailesi olarak bu yıl 2.sini gerçekleştirdiğimiz geleneksel iftar programımıza 52 kişi katıldı.

Devamını oku...

Keşşaf İnönü Yaylası Ağaç Dikimi Etkinliği 1 Ekim 2017

Keşşaf olarak haftasonu 25 gönüllü arkadaşımız ile İnönü Yaylası’nda 100 adet çam fidanını toprakla buluşturduk.

Devamını oku...

Keşşaf Çardacık Yaylası Ağaç Dikimi Etkinliği 17 Eylül 2017

Keşşaf olarak haftasonu gerçekleştirdiğimiz Karagöl Yaylası Doğa Yürüyüşünde yanımızda taşıdığımız 10 adet çam fidanını Çardacık Yaylası'nda toprak ile buluşturduk.

Devamını oku...

Keşşaf Ramazan İftar Programı

Keşşaf, Keşfetmek Doğamızda Var, Keşşaf Ramazan İftar ProgramıKeşşaf ailesi olarak İzmit Sekapark'ta açık havada, çimenler üzerinde, kendi hazırladığımız birbirinden güzel yiyecekler ile ilk iftarımızı yaptık.

Devamını oku...

Biz Kimiz?

keşşaflar logoKeşfetmek Doğamızda Var. Bizlerde uzun yıllar boyunca doğadan yardım alarak, kendimizi keşfetmemiz için sürekli fırsatlar kovaladık. Bu doğrultuda izcilik, doğa sporları, doğa fotoğrafçılığı gibi çeşitli alanlarda çalışmalar yaparak içinde yaşadığımız dünyayı ve bize sunduklarını keşfetmek için sürekli bir çaba içerisinde yer aldık.

Uzun yıllar boyunca yaptığımız izcilik çalışmaları içimizde doğa sevgisi yeşermesinde, çevre bilincimizin gelişmesinde, doğanın güzelliklerinin farkına varmamıza ve kişisel gelişimizin tamamlanmasında oldukça faydası oldu.

Katıldığımız tüm doğa etkinlikleri fark ettik ki doğa kişinin kendini keşfetmesi ve çevresine olan algısını değiştirmekte oldukça faydalı bir olgu. Bu yüzden “Keşşaf” olarak doğa ile yarışmak yerine, doğa ile yaşamak felsefesini kendimize rehber olarak belirledik.

Bu doğrultuda uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi bir çatı altında toplayarak siz değerli arkadaşlarımızla paylaşmak için “Keşşaf”ı oluşturduk.

Keşşaf gün geçtikçe büyüyen bir aile olmasının yanı sıra siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkân tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.