Ekibimiz - Keşşaf - Keşfetmek Doğamızda Var!
JM Mountains - шаблон joomla Видео

Keşşaf Tanıtım Filmi

Son Duyurular

Keşşaf Karagöl Yaylası Kampı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonbaharın en güzel zamanını yaşadığımız şu günlerde vahşi doğanın göbeğinde, Sarıçamların altında, Çiğdem çiçeklerinin yanı başında ve harikulade manzarasıyla meşhur Karagöl'ün tam karşısında bir kamptayız.

Doğa yürüyüşü, Tabiat Gözlemi, Doğa Sanatı, Kamp Ateşi... 

Devamını oku...

2. Geleneksel İftar Programı 7 Haziran 2018

Keşşaf ailesi olarak bu yıl 2.sini gerçekleştirdiğimiz geleneksel iftar programımıza 52 kişi katıldı.

Devamını oku...

Keşşaf İnönü Yaylası Ağaç Dikimi Etkinliği 1 Ekim 2017

Keşşaf olarak haftasonu 25 gönüllü arkadaşımız ile İnönü Yaylası’nda 100 adet çam fidanını toprakla buluşturduk.

Devamını oku...

Keşşaf Çardacık Yaylası Ağaç Dikimi Etkinliği 17 Eylül 2017

Keşşaf olarak haftasonu gerçekleştirdiğimiz Karagöl Yaylası Doğa Yürüyüşünde yanımızda taşıdığımız 10 adet çam fidanını Çardacık Yaylası'nda toprak ile buluşturduk.

Devamını oku...

Keşşaf Ramazan İftar Programı

Keşşaf, Keşfetmek Doğamızda Var, Keşşaf Ramazan İftar ProgramıKeşşaf ailesi olarak İzmit Sekapark'ta açık havada, çimenler üzerinde, kendi hazırladığımız birbirinden güzel yiyecekler ile ilk iftarımızı yaptık.

Devamını oku...

Ekibimiz; uzun yıllar boyunca başta doğa sporları alanında olmak üzere çeşitli spor dallarında etkinliklerde yer almış, eğitimler düzenlemiş, gerekli sertifika programlarına katılmış alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

 

Önder Alioğlu

 

önder alioğlu

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Metal İşleri Öğretmenliği, Sakarya Uygulamalı bilimler Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunudur. Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Teknikerliği ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Yaban Hayat Yüksek Lisans bölümlerinde okumaktadır.

1999 yılından itibaren izcilik ve doğa sporları ile ilgilenmektedir.

Aktif olarak; izcilik, dağcılık, paraşüt, oryantiring, trekking, arama kurtarma, hiking, kampçılık, doğa fotoğrafçılığı, gençlik kampları, AB Projeleri, model uçak, doğa gözlemciliği, kuş gözlemciliği ve daha birçok spor alanında aktif sporcu olup, etkinlikler ve organizasyonlar  düzenlemekte ve düzenlenen etkinlikler içerisinde görev almaktadır. Dağ ve tur rehberliği yapmaktadır.

Amatör telsizci olup, ilk yardım sertifikasına sahiptir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde (Ormanya) Doğal Yaşam Alanları Şefi olarak çalışmaktadır.

Evli ve bir çocuk sahibidir. 

 

 

Ayşe Alioğlu

ayşe alioğluZonguldak Karaelmas Üniversitesi Geleneksel El Sanatları mezunudur.

Hat, kalem işi, tezhip, minyatür, ağaç oymacılığı alanlarında uzmandır. 2 yıl MEB bünyesinde Teknoloji ve Tasarım Öğretmenliği yapmıştır.

Aktif olarak; trekking, hiking, kampçılık, doğa fotoğrafçılığı, AB Projeleri ve daha birçok alanda spor ve etkinlikler içerisinde görev almaktadır.  

Doğa okulu eğitimleri kapsamında doğa eğitmeni olarak çalışmaktadır. Orman Sanat Atölyesi adı altında landart (arazi sanatı) ve doğa eğitimleri düzenlemektedir.

Evli ve bir çocuk sahibidir.

 

 

 

Furkan Karacan

furkan karacanÇanakkale 18 Mart Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği mezunudur. 1996 yılından itibaren izcilik ve doğa sporları ile uğraşmaktadır. Türkiye İzcilik Federasyonu eğitimci lideri olarak yurt içi ve yurt dışı birçok kamp ve kursta yönetici olarak görev yapmıştır.

Aktif olarak; izcilik, dağcılık, scuba dalış, oryantiring, trekking, arama kurtarma, rafting, hiking, kampçılık, doğa fotoğrafçılığı, gençlik kampları, AB Projeleri, doğa gözlemciliği, kuş gözlemciliği, balık yetiştiriciliği, model uçak ve daha birçok alanda spor ve etkinlikler içerisinde görev almaktadır. Amatör telsizci olup, ilk yardım sertifikalarına sahiptir.

Rize Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğünde Su Ürünleri Mühendisi olarak çalışmaktadır.

 

 

Sebahattin Yaşa

sebahattin yaşaKocaeli Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunudur.

1997 yılından itibaren izcilik ve doğa sporları ile uğraşmaktadır.

Aktif olarak; izcilik, dağcılık, oryantiring, trekking, arama kurtarma, hikking, kampçılık, gençlik kampları, AB Projeleri ve daha birçok alanda spor ve etkinlikler içerisinde görev almaktadır.

AFAD’da Arama Kurtarma personelidir.

 

Arama Kurtarma alanında uluslar arası eğitim ve sertifikalara sahiptir. Evli ve 2 çocuk sahibidir.