DESTEK OL - Keşşaf - Keşfetmek Doğamızda Var!
JM Mountains - шаблон joomla Видео

Keşşaf Tanıtım Filmi

Son Duyurular

Keşşaf Karagöl Yaylası Kampı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonbaharın en güzel zamanını yaşadığımız şu günlerde vahşi doğanın göbeğinde, Sarıçamların altında, Çiğdem çiçeklerinin yanı başında ve harikulade manzarasıyla meşhur Karagöl'ün tam karşısında bir kamptayız.

Doğa yürüyüşü, Tabiat Gözlemi, Doğa Sanatı, Kamp Ateşi... 

Devamını oku...

2. Geleneksel İftar Programı 7 Haziran 2018

Keşşaf ailesi olarak bu yıl 2.sini gerçekleştirdiğimiz geleneksel iftar programımıza 52 kişi katıldı.

Devamını oku...

Keşşaf İnönü Yaylası Ağaç Dikimi Etkinliği 1 Ekim 2017

Keşşaf olarak haftasonu 25 gönüllü arkadaşımız ile İnönü Yaylası’nda 100 adet çam fidanını toprakla buluşturduk.

Devamını oku...

Keşşaf Çardacık Yaylası Ağaç Dikimi Etkinliği 17 Eylül 2017

Keşşaf olarak haftasonu gerçekleştirdiğimiz Karagöl Yaylası Doğa Yürüyüşünde yanımızda taşıdığımız 10 adet çam fidanını Çardacık Yaylası'nda toprak ile buluşturduk.

Devamını oku...

Keşşaf Ramazan İftar Programı

Keşşaf, Keşfetmek Doğamızda Var, Keşşaf Ramazan İftar ProgramıKeşşaf ailesi olarak İzmit Sekapark'ta açık havada, çimenler üzerinde, kendi hazırladığımız birbirinden güzel yiyecekler ile ilk iftarımızı yaptık.

Devamını oku...

Keşşaf Bağış, Destek, Sponsorluk, Reklam

keşşaf logoKeşşaf; doğayı bir araç olarak kullanarak, kendimizi keşfetmemiz için sürekli fırsatlar kovalayan bir topluluktur. Bu doğrultuda izcilik, doğa sporları, doğa fotoğrafçılığı gibi çeşitli alanlarda çalışmalar yaparak içinde yaşadığımız dünyayı ve bize sunduklarını keşfetmek için sürekli bir çaba içerisinde yer alıyoruz.

Keşşaf gün geçtikçe büyüyen bir aile olmasının yanı sıra, doğayı bir araç olarak kullanarak siz değerli katılımcılarımızın kendilerini keşfetmelerine imkan tanıyan fırsatlar üretmeyi hedeflemektedir.
Organizasyonumuzla toplumun her kesimine ulaşmak, imkanı kısıtlı gençleri topluma kazandırmak, geleceğimizin teminat olan çocuk ve gençlerimizin doğa ve çevre bilinciyle yetişmesine katkıda bulunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda kulübümüz bünyesinde izcilik çalışmaları, yetiştirme yurtlarında sosyal aktiviteler, huzur evi ziyaretleri ve amatör spor kulüplerine farkındalık eğitimleri vermeye devam ediyoruz.
Bu çerçevede çeşitli kişi, kurum ve kuruluşlardan aktivitelerimiz için sponsorluk ve benzeri destek talepleri hali hazırda bizlere ulaşmaktadır.

Bu konuda kamuoyunun bilmesini isteriz ki hiç bir şekilde; şans oyunları (iddaa, loto vb.), alkol / tütün ürünleri ve kamuoyunu ahlakını sarsacak tarzda reklam ve sponsorluk taleplerinde bulunan; kişi, kurum ve kuruluşlardan bugüne kadar gelen tüm sponsorluk taleplerinin tamamı tarafımızca reddedilmiştir. Bundan sonrada reddedilmeye devam edilecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur!

Bize destek olmak isterseniz aşağıda; sana uygun olan seçeneklerden birini seçip; insanlık için küçük; bizim için büyük bir adım atmış olabilirsiniz.

BAĞIŞ: Yapacağın bağışlarla düzenlediğimiz sosyal, kültürel ve eğitim organizasyonları için maddi katkı sağlayabilirsiniz.

Etkinlik Sponsorluğu: Düzenlediğimiz doğa yürüyüşü, kamp vb etkinlikler için seyahat sponsoru olabilirsiniz. Bunun neticesinde sosyal medya ve web sitemizde sizlere içten bir teşekkür edebiliriz.

Doğa yürüyüşü için: 1500 TL

Kamp için: 2000 TL

Gezi için: 2500 TL

 

Malzeme ve Giyim Sponsorluğu: Özellikle outdoor malzeme, giyim ve aksesuar alanlarında aktivitelerimizde kullanmak ve kullandırmak için destek olabilirsiniz.

Banner Reklam: Markanıza ait hazırladığınız görsel, sitemizde sizin seçeceğiniz ölçülerde aylık olarak yayınlanır. Görsel içerisine link gömülür ve kullanıcı görsele tıkladığında otomatik olarak sitenize yönlendirilir.

Banner Ölçüleri ve aylık fiyatlar aşağıdaki gibidir.

470×60 px / aylık ücret: 500 TL

300×600 px / aylık ücret: 1000 TL

280×200 px / aylık ücret: 1500 TL

Review: Özellikle doğa aktiviteleri, outdoor malzeme ve aksesuarları hakkında ürün ve hizmetlerinizi inceleyen ve tanıtan değerlendirme yazılarının yazılması.

Her yazı veya tanıtım için 750 TL 

Rota Çıkarma ve İşletme Tanıtımı: Belirlediğiniz alanda doğa yürüyüşü için rota çıkarma veya kamp alanı vb işletmelerin tanıtımının yapılmasını sağlayabiliriz.

Her rota çıkarma için 2000 TL + Yol ve iaşe masrafları

Kamp alanı vb. işletme tanıtımı için 1500 TL

Sosyal Medya Reklamları: Tüm sosyal medya platformlarımız da ürün ve hizmetlerinizin tanıtılmasını yapabilirsiniz. (Direkt reklama kapalı).

Her tanıtım için 250 TL

Bununla beraber birbirinden güzel trekking / hiking parkurlarında yürüyüşler yapıyor, kamplar kuruyoruz. Bu yüzden başta bu noktalara tur düzenleyen firmalar olmak üzere seyahat ile ilgili olan tüm şirketlerle birlikte çok verimli projelerde birlikte çalışabileceğimize inanıyoruz.

Bunlar dışında aklınızda olan tüm çalışma fikirlerine açığız. Bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Birlikte neler yapabileceğimizi görüşmekten mutluluk duyarız.