Keşşaf "Benim Sonbahar Maceram" Fotoğraf Yarışması - Keşşaf - Keşfetmek Doğamızda Var!
JM Mountains - шаблон joomla Видео

Keşşaf Tanıtım Filmi

Son Duyurular

Keşşaf Karagöl Yaylası Kampı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonbaharın en güzel zamanını yaşadığımız şu günlerde vahşi doğanın göbeğinde, Sarıçamların altında, Çiğdem çiçeklerinin yanı başında ve harikulade manzarasıyla meşhur Karagöl'ün tam karşısında bir kamptayız.

Doğa yürüyüşü, Tabiat Gözlemi, Doğa Sanatı, Kamp Ateşi... 

Devamını oku...

2. Geleneksel İftar Programı 7 Haziran 2018

Keşşaf ailesi olarak bu yıl 2.sini gerçekleştirdiğimiz geleneksel iftar programımıza 52 kişi katıldı.

Devamını oku...

Keşşaf İnönü Yaylası Ağaç Dikimi Etkinliği 1 Ekim 2017

Keşşaf olarak haftasonu 25 gönüllü arkadaşımız ile İnönü Yaylası’nda 100 adet çam fidanını toprakla buluşturduk.

Devamını oku...

Keşşaf Çardacık Yaylası Ağaç Dikimi Etkinliği 17 Eylül 2017

Keşşaf olarak haftasonu gerçekleştirdiğimiz Karagöl Yaylası Doğa Yürüyüşünde yanımızda taşıdığımız 10 adet çam fidanını Çardacık Yaylası'nda toprak ile buluşturduk.

Devamını oku...

Keşşaf Ramazan İftar Programı

Keşşaf, Keşfetmek Doğamızda Var, Keşşaf Ramazan İftar ProgramıKeşşaf ailesi olarak İzmit Sekapark'ta açık havada, çimenler üzerinde, kendi hazırladığımız birbirinden güzel yiyecekler ile ilk iftarımızı yaptık.

Devamını oku...

Keşşaf "Benim Sonbahar Maceram" Fotoğraf Yarışması

Keşşaf “Benim sonbahar maceram” instagram fotoğraf yarışması başlıyor. Yarışma boyunca ilk üçe girenler ödüllerine kavuşuyor.

 

Keşşaf; doğayı bir araç olarak kullanarak kendimizi keşfetmeyi amaç edindik. Bu amaç çerçevesinde ülkemizin dört bir yanında doğa severler ile yeni bir etkinlik ile bir araya gelmeyi planlıyoruz.

“Benim sonbahar maceram” instagram fotoğraf yarışması ile sizde sonbaharı yaşadığımız şu günlerde yaşadığınız güzel bir anı/anları fotoğraflayıp yarışmaya katılabilirsiniz.  

Yapmanız gereken sadece instagram hesabınızdan paylaşacağınız fotoğrafları #keşşaf etiketiyle paylaşmak ve @kessaflar kullanıcı hesabımızı fotoğrafınıza etiketlemek. Sonrasında @kessaflar sayfamızdan repost edilecek (paylaşılacak) fotoğraflar içerisinden en çok oy alan ilk üç fotoğrafın talihlilerine ödüllerini göndereceğiz.

Son katılım tarihi 30 Kasım 2016, sizde geç kalmadan yarışmamıza katılın!

KURALLAR: 

1.       Yarışmaya her yarışmacı dilediği kadar fotoğraf ile katılabilir. 

2.       Çektiğiniz fotoğraflarınızı @kessaflar kullanıcısını fotoğrafa etiketleyip #keşşaf etiketi ile instagram üzerinden yayınlıyoruz. 

3.     @kessaflar instagram hesabından repost edilen fotoğraflar içerisinden en çok beğeni alan ilk 3 kişiye ödüllerini ulaştırıyoruz. (Kargo ücreti kazanan yarışmacılara aittir.)

4.       Son katılım tarihi 30 Kasım 2016